LK-PARTNER

Kompletná realizácia stavieb

Stavebná spoločnosť

a

Menu

Profil firmy

Naša spoločnosť vznikla už v roku 2008, kde sme zúročili skúsenosti v oblasti výstavby monolitických železobetónových konštrukcií pod názvom LK-PARTNER, s. r. o.. Našim klientom poskytujeme komplexné a kvalitné služby spojené s výstavbou bytových, nebytových projektov od hrubej stavby po generálne zhotovenie a odovzdanie kľúčov. Sme držiteľmi platných certifikátov manažérstva kvality ISO 9001:2015, manažérstva BOZP ISO 45001:2018 a systému environmentálneho manažérstva ISO 14001:2015.

Výkon práce na Slovenskom, Nemeckom a Rakúskom trhu nám dal množstvo príležitostí pre profesionálny rast hlavne v kvalitatívnej oblasti. Výsledkom našej snahy sú dobré výsledky a hlavne sa tešíme z rastu ďalších projektov, ktoré rozširujú pole našej pôsobnosti.
Prioritou našej spoločnosti je realizácia prác na vysokej úrovni s dôrazom na kvalitu, na čo sme právom hrdí. Dokážeme sa popasovať aj s náročnejšími projektami, ktoré prijímame ako výzvu a náš posun vpred.

N

Generálna dodávka stavieb

máme bohaté skúsenosti s realizáciou výstavby rôznych druhov bytových a nebytových objektov

N

Developerské projekty

svoju činnosť zameriavame aj na výstavbu developerských projektov s priamym predajom konečnému záujemcovi

N

Projektový manažment

pri realizácií projektov sa zameriavame na kvalitu, dodržiavanie termínov, riadenie a koordinácia všetkých dodávateľov v projekte, pravidelné reporty pre investora a všetky ostatné riadiace činnosti spojené s výstavbou

N

Predaj developerských projektov

zabezpečovanie predaja našich zrealizovaných developerských projektov

N

Výstavba monolitických železo-betónových konštrukcií

tento typ konštrukcie vyniká svojim moderným dizajnom a výbornými úžitkovými vlastnosťami

N

Kontrola a systém manažérstva kvality

riadenie a organizácia kontrolných dní, stavebný dozor, dokumentovanie stavby, dodržiavanie ISO noriem, certifikáty

Menu

Sledujte nás

@media (min-width: 767px) { /*set the width of the button*/ .et_pb_newsletter_fields .et_pb_newsletter_button_wrap { flex-basis: 150px !important; } /*set the width of the input field minus the width of the button*/ .et_pb_newsletter_form .et_pb_newsletter_field { flex-basis: calc(100% - 165px) !important; } }